Portal dla firm i klientów

Portal dla firm i klientów

Alex Walczak 2022-07-17 0 komentarzy

Wycena działki w Warszawie - gdzie zamówić taką usługę?

Wpis

Dysponując wyceną wykonaną przez certyfikowane biuro, kupujący ma możliwość podjęcia negocjacji ceny, zwłaszcza jeśli kwota ustalona przez rzeczoznawcę majątkowego znacznie odbiega od tej, którą wskazał w ofercie sprzedający. To spory atut w ręce potencjalnego nabywcy, pozwalający oszczędzić, jeśli nieruchomość wydaje się być dla niego idealna, ale koszt transakcji jest zaporowy.

Z wyceną można także udać się do banku, aby uzyskać kredyt na mieszkanie. Dołączając taki dokument do wniosku, przyszły kredytobiorca może liczyć na korzystną i szybciej wydaną decyzję o przyznaniu świadczenia. Cenę, jaką trzeba uiścić za usługę rzeczoznawcy, warto więc potraktować jako inwestycję.

Istota wyceny wzrasta, jeśli planuje się zakup nieruchomości w pobliżu dużych ośrodków miejskich. Wtedy uwzględnia się również czynniki przyszłościowe, na przykład poziom obecnej urbanizacji terenu oraz dalsze możliwości jego zagospodarowania. Biorąc pod uwagę szybkość zabudowy wokół takich miast, jak chociażby Warszawa, cena za działkę w miejscowościach otaczających stolicę może być często zawyżona.

Biuro FREEHOLD Martyna Owczarczyk-Dęga działa jako realizator usług w zakresie wyceny różnych typów nieruchomości, począwszy od domów i mieszkań aż po inwestycje bez zabudowy mieszkalnej czy biznesowej. Z oferowanych świadczeń może skorzystać zarówno osoba prywatna, jak i klient biznesowy, którego interesuje wycena działki w Warszawie i okolicach.

Obsługa biura zapewnia, że każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Kadra dokłada wszelkich starań, aby wycena była przeprowadzona rzetelnie i terminowo, bez względu na konieczny do oszacowania metraż. Z uwagi na zakres pracy koszt usługi jest ustalany indywidualnie.

Zostaw komentarz