Portal dla firm i klientów

Portal dla firm i klientów

Tadeusz Kubiak 2021-09-07 0 komentarzy

megadrive.com.pl - Przekładnie walcowe

Wpis

Przedsiębiorcy działający w branży przemysłowej, którzy chcą zakupić dobrej jakości podzespoły do rozmaitych maszyn czy pieców, powinni skontaktować się z przedstawicielem firmy MegaDrive. Asortyment jest rozbudowany i zawiera między innymi klasyczneprzekładnie walcowe. Produkt występuje w różnych rozmiarach w wersji jednostopniowej, dwustopniowej oraz trójstopniowej. Artykuł charakteryzuje się wysoką sprawnością, zdolnością przenoszenia dużych obciążeń oraz cichą pracą.

Opcjonalnie klient może zamówić mocowanie korpusu:

  • łapowo-kołnierzowe,

  • z przedłużoną piastą wzmocnionego wału,

  • łapowe.

Przekładnie walcowe proste to ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu miejscach. Są wytrzymałe, współpracują ze standardowymi silnikami oraz modelami specjalnymi, jednostkami ze wbudowanymi hamulcami. Poza tym wśród najważniejszych zalet znajduje się przenoszenie mocy bezpośrednio z jednego wału na drugi bez potrzeby wykorzystywania wałów pośrednich. Wszystkie produkty zostały wykonane z najlepszej stali nierdzewnej oraz żeliwa, są odporne na temperaturę, środki chemiczne, smary. Niektóre modele można zamówić w wersji aluminiowej, pokryte warstwą antykorozyjną. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Warto wybrać firmę, która sprzedaje najwyższej klasy reduktory, przekładnie walcowe, ślimakowe, siłowniki śrubowe i wiele innych niezbędnych podzespołów. Podmiot gwarantuje przystępne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Zostaw komentarz